Jdi na obsah Jdi na menu
 


36. ročník letního stanového tábora se zvířaty 2019

Tábor se uskuteční ve dnech 14. července  až 3. srpna 2019 na táborové základně ZO ČSCH v Mikulášovicích - Salmově, v Českém nizozemí, na pokraji Národního parku Česko-saské Švýcarsko, GPS: 50.9754250N, 14.3813789E. Tábor bude mít tradičně mezinárodní charakter /doposud se jej zúčastnily děti ze Slovenska, Iráku, Německa, Ruska, Ukrajiny, Francie, Rakouska a Vietnamu/.

Tábor je určen pro děti se vztahem ke zvířatům a přírodě ve věku od 7 let, se souhlasem rodičů si mohou vzít s sebou na tábor doma chovaná zvířata, o která se pak budou na táboře samy starat a zúčastní se s nimy výstavy v průběhu tábora.

Ubytování účastníků je ve stanech ( klasická A s podsadami a podlážkami ) nebo po dohodě ve vlastních stanech. V přihlášce mohou uvést, s kým si přejí být ve stanu ubytováni. Stravování je zajištěno 5x denně, účastníci se budou podílet na přípravě.

Program je rekreačněpoznávací - výlety do NP a okolí vč. blízkého města v Německu, spaní pod širákem, táborové hry, sportování (míčové hry, stolní tenis), koupání na blízkém koupališti a rybníku, projížďka na koních, zdokonalování znalostí o chovu zvířat a ochraně přírody.

Účastnický poplatek za 21 dnů tábora činí částku 6000 Kč. Pro členy pořádajícího spolku je dotovaná cena 4500 Kč.

Uzávěrka přihlášek je stanovena na 31. května 2019. Po jejich obdržení bude odeslána faktura na účastnický poplatek, po obdržení platby, nejpozději počátkem června, pak další pokyny. Závazné přihlášky zasílejte on-line na: www.tmch.cz nebo elektronickou poštou na: chovatelemikulasovice@seznam.cz , případně poštou na adresu: ZO ČSCH, Salmov 31, 407 79 Mikulášovice. Info na: tel. + 420 602 682 600 nebo Skype: avjura.

Doprava je individuální nebo po dohodě společná z Prahy. Obracíme se na rodiče z Prahy a blízkého okolí se žádostí o pomoc s dovozem bagáže na a z tábora pro cca 15 dětí. Nejvhodnější je vozidlo s přívěsným vozíkem. Nabídku prosím sdělte společně s přihláškou.

Pro informaci uvádíme, že náš tábor je zabezpečován tradičně plně dobrovolnicky, kdy všichni táboroví pracovníci vykonávají svoji činnost naprosto bezplatně.

viz.: www.tmch.cz

K přihlášení účastníka si můžete přihlášku stáhnout v sekci "Ke stažení", nebo jí můžete vyplnit on-line.

 
 


Poslední fotografie


Fotoalbum


Facebook

Mail listArchiv

Kalendář
<< srpen / 2019 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 201571
Měsíc: 2673
Den: 71