Jdi na obsah Jdi na menu
 


Koncert Evy Matějovské v Mikulášovicích

Milí členové a příznivci. Letos naše město slaví 100 let od svého povýšení na město a naše organizace 10 let od svého založení. Proto jsme přivítali nabídku nadějné mladé zpěvačky Evy Matějovské na uspořádání jejího koncertu. Nejprve jsme dohodli hned dva, jeden pro občany města na letním amfiteátru v Mikulášovicích a jeden pro účastníky našeho letního tábora na Salmově. Po zralém uvážení jsme se ale rozhodli, že úplně stačit bude jeden a uskuteční se na koupališti v Mikulášovicích. Uskuteční se v neděli 17.července večer a už nyní se moc těšíme. Eva se umístila v loňském roce na 32. místě v Českém slavíkovi a to je jí teprve 15 let! 

O sobě nám uvedla: "Ze zvířátek jsem měla klasiku - křečky, morčata, teď už jen Achatiny - africké šneky, to asi znáte. Ale s tátou byste si popovídal, měl sklípkany, chamaleona, rybičky, 2 hroznýše ............  Ale dnes už ze zvířátek má prý jen mě a ségru :-).

Jinak Váš tábor jsem našla náhodou na internetu, našla jsem si víc táborů, ale oslovila jen ty, které se mi nějak líbily :-)

Zpívala jsem už i s Martinem Harichem, 2x s Petrem Kolářem, Davidem Deylem, Vašo Patejdlem, Markem Ztraceným,..Navštívila jsem několikrát: TV Óčko, Barrandov, Český Rozhlas. Časopisy: Bravo, Bravo Girl, Top Dívka, Popcorn."

Tak jak vidíte, je naší krevní skupiny.

 

Náhledy fotografií ze složky Připravujeme koncert zpěvačky Evy Matějovské

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 


Poslední fotografie


Fotoalbum


Facebook

Mail listArchiv

Kalendář
<< srpen / 2019 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 199827
Měsíc: 8727
Den: 37