Jdi na obsah Jdi na menu
 


Mikulášovická kraslice už po 10.

Pro účastníky soutěžní výstavy máme následující informace. Je možno použít jakékoliv technologie výroby a výzdoby, lze se zúčastnit s jednotlivými exponáty nebo s celou kolekcí, to je jen na Vás.
Soutěžit se bude opět v 5 kategoriích ve zdobení kraslic,
• předškolní děti do 6 let věku,
• děti starší 6 let až 10 let,
• starší 10 let až 15 let,
• starší 15 let až 18 let a pak
• dospělí starší 18 let bez omezené věkové hranice
a dále v kategorii pletení pomlázek
a výrobě jiných velikonočních předmětů.
Soutěžní exponáty bude nutno předat na umístění na výstavě, kde pak bude veřejnost udělovat body, v pátek 19. dubna 2019 v době mezi 13,30 a 14. hodinou. Od 14 do 15 hodin pak proběhne veřejná výstava všech exponátů s hodnocením, kterého se zúčastní všichni návštěvníci akce. Hodnotí se tak, že každý návštěvník může dát maximálně 1 hlas v každé soutěžní kategorii.
Přibližně v 15,30 h proběhne vyhodnocení soutěže s oceněním autorů.Ti nejúspěšnější v každé kategorii si domů na památku odnesou hezký pohár. Následně pak proběhne veřejná aukce výstavních exponátů, na kterou zveme širokou rodičovskou a podnikatelskou veřejnost z Mikulášovic. Výnos z aukce vystavených kraslic bude rozdělen následovně: 50 % z dražební ceny exponátů od autorů do 18 let obdrží autoři, druhá polovina a celý výnos z dražby kraslic autorů starších 18 let zůstane pořádající organizaci, která je použije na podporu činnosti mládeže v organizaci a pro pořádání dalších akcí pro děti a mládež v Mikulášovicích.
Současně připomínáme, že v rámci závěrečné dražby si můžete zakoupit nejenom kraslice, ale i další velikonoční výrobky! Rovněž předpokládáme, že akce využijí šikovní výrobci z města a okolí, aby ji obohatili prodejem velikonočního zboží.
Pro návštěvníky máme připravené domácí občerstvení, prodej velikonočního zboží a tombolu
Akce je pořádána s finanční podporou města Mikulášovice.
 
 
 


Poslední fotografie


Fotoalbum


Facebook

Mail listArchiv

Kalendář
<< srpen / 2019 >>


Statistiky

Online: 2
Celkem: 201677
Měsíc: 2266
Den: 68