Jdi na obsah Jdi na menu
 


Okresní kolo Olympiády mladých chovatelů 2017

 

     Dne 10.5. proběhlo v Mikulášovicích okresní kolo 49. ročníku vědomostní soutěže mladých chovatelů. Ačkoliv se soutěže může zúčastnit veškerá mládež do 18 let, zúčastnily se jí pouze děti z kroužku mladých chovatelů v Mikulášovicích. Okresní kolo má charakter trojboje, kdy nejsložitější je zpracování písemné práce na zvolené téma. Další části jsou teoretické testy a poznávání plemen a druhů zvířat dle odborností, ve kterých se soutěží.

     Vítězi letošního okresního kola jsou: Daniela Hentschelová v teraristice, Marcela Shánělová ve felinologii a Anna Čmelínská v akvaristice. Všichni postupují do celostátního a mezinárodního kola soutěže v Poběžovicích na Domažlicku, která proběhne o prázdninách ve dnech 2.- 6. srpna, kterého se zúčastní soutěžní družstva z celé republiky a Slovenska. Vítězové obdrželi vedle pohárů i slevové poukazy k účasti na letním táboře mladých chovatelů se zvířaty, který proběhne na Salmově od 9. do 29.7.

     Gratulujeme vítězům a přejeme jim hodně úspěchů v Poběžovicích. Současně vyzýváme další mladé chovatele z Mikulášovic, kteří chtějí poměřit své znalosti o zvířatech, aby se přihlásili do příštího ročníku olympiády. Budou mít zážitky na celý život!

 

Vlastimil Jura st.

 

Náhledy fotografií ze složky OKOMCH17

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 


Poslední fotografie


Fotoalbum


Facebook

Mail listArchiv

Kalendář
<< srpen / 2019 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 199827
Měsíc: 8728
Den: 37